Sledite povezavi za ogled prijavnice v novem oknu.

Dokument je v obliki PDF. Če vaš brskalnik ne prikazuje dokumentov, potrebujete bralnik Adobe Reader. Za prenos bralnika sledite tej povezavi: Adobe Reader.

Za ogled prijavnice sledite tej povezavi.

V ponedeljek je potekal sestanek za starše letošnjih birmancev. Ker ni bilo navzočih vseh staršev objavljam glavne informacije s tega srečanja:

*devetdnevnica (začetek 1. septembra ob 19.00 – župnijska cerkev v Laškem), za birmance je logična (obvezna), starši in botri prav tako povabljeni. Več kot boste vložili v duhovno pripravo na ta praznik, bolj bo prejem zakramenta vaših otrok doživet.

*kdor še ni dvignil prijavnice za birmo, jo bo lahko na prvi dan devetdnevnice, po sveti maši.

*05.09. ob 18.30 je srečanje škofa z birmanci (Kje? Velika veroučna učilnica v Laškem župnišču).

*spoved za birmance v četrtek, 07.09.2017 ob 18.00. Botri  in starši prav tako opravijo sveto spoved, lahko v Laškem ali drugje.

*čiščenje in krašenje cerkve 08.09. od 15.00 naprej (starši birmancev).

*generalka za birmo je v petek 08.09.2017 po večerni sveti maši.

*birmanski listek dobijo v soboto 09.09.2017 na zaključku devetdnevnice (birmanski listek v nedeljo obvezno prinesejo s sabo!!!).

*BIRMA - 10.09.2017 ob 10.30. Zberejo se v atriju župnišča Laško ob 10.00.

Klemen Jager in Rok Metličar

Tedenski razpored si lahko ogledate na spodnji povezavi:

Razpored verouka za župnijo Šmiklavž

Starši veroučencev (Šmiklavž&Rimske) lepo vabljeni na sestanek, ki bo v četrtek, 29. septembra 2016, v veroučni učilnici v Rimskih Toplicah.

1. triada: 15.45

2. triada: 16.30

3. triada: 17.15

župnik Klemen Jager

Za ogled prijavnice sledite tej povezavi.

Starši in veroučenci:

Z začetkom septembra začenjamo tudi novo veroučno leto.

Prijava k verouku, za vse razrede, bo v soboto, 5. septembra po jutranji maši v Šmiklavžu (9.30) ali v Šmarjeti (okrog 8.30). Vpis lahko od srede, 2. septembra, do petka, 4. septembra, opravite tudi v Laškem med 15. in 17. uro.

S seboj prinesite podpisano spričevalo!

Septembra se, po večini, sploh starši, bojimo... Spet bo treba v stare tirnice, spet se bo na trenutke zdelo, da je vsak dan ena sama bitka s časom, od jutranje budilke, opozarjanja na po urniku urejeno torbo, pa prenašanja inštrumenta in večnega iskanja  prepotenih superg, ki prevečkrat ne najdejo same domov... Da o seminarskih nalogah in obveznem branju, ki so nočna mora marsikaterega starša, ne izgubljam besed...