Na tej povezavi lahko dobite prijavnico: Povezava

Sledite povezavi za ogled prijavnice v novem oknu.

Dokument je v obliki PDF. Če vaš brskalnik ne prikazuje dokumentov, potrebujete bralnik Adobe Reader. Za prenos bralnika sledite tej povezavi: Adobe Reader.

Za ogled prijavnice sledite tej povezavi.

Tedenski razpored si lahko ogledate na spodnji povezavi:

Razpored verouka za župnijo Šmarjeta

V tem tednu ni verouka, ampak je prihodnji teden! Kmalu bo razpored verouka za celo leto objavljen na spletni strani.

žpk Klemen

Starši veroučencev (Šmiklavž&Rimske) lepo vabljeni na sestanek, ki bo v četrtek, 29. septembra 2016, v veroučni učilnici v Rimskih Toplicah.

1. triada: 15.45

2. triada: 16.30

3. triada: 17.15

župnik Klemen

Za ogled prijavnice sledite tej povezavi.